WindowsAkcesoriaInne akcesoriapyfa
pyfa ikona

pyfa2.37.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

pyfa (Python Fitting Assistant) to narzędzie do planowania wyposażenia statków (fit) w grze EVE Online. Narzędzie pomaga dobrać komponenty tak, by nie zabrakło mocy obliczeniowej komputera ani mocy, pozwala ocenić zolności bojowe i obronne, a także oszacować czas, po jakim wyczerpie się akumulator. Podczas układania wyposażenia statku można również podejrzeć szacowaną cenę zestawu.

Program pozwala zaimportować informacje o postaci na podstawie klucza API i na tej podstawie decyduje, czy postać może korzystać z danego statku i modułów oraz podlicza różne bonusy na podstawie zdolności postaci. Można także podejrzeć listę znanych umiejętności, poziom każdej z nich i posiadane implanty.

Program zawiera bazę wszystkich modułów dostępnych w grze, statków, amunicji, dronów, implantów, a także pozwala dodać do statystyk efekty boosterów floty. pyfa automatycznie podlicza statystyki zestawu i pokazuje na wykresach odporność każdej z warstw, pozostałą moc obliczeniowa komputera, zasilanie, emitowaną moc ognia, zasięg dział bądź wieżyczek i tym podobne.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentpyfa-org
Liczba pobrań173
Data aktualizacji3 wrz 2021
Rozmiar pliku48.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
pyfa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)