WindowsProgramowanieŚrodowiska programistycznePyScripter
PyScripter ikona

PyScripter3.6.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PyScripter to darmowe i open source'owe środowisko programistyczne (IDE) dla języka Python. Pozwala ono na tworzenie zarówno niewielkich, jak również bardzo rozbudowanych projektów, oferując użytkownikowi zestaw niezbędnych do tego narzędzi.

Wśród oferowanych przez PyScripter funkcji znajdziemy m.in. podświetlanie klamrowe, autouzupełnianie kodu, podświetlenie składni, sprawdzanie kodu w trakcie jego tworzenia, sparametryzowane szablony kodów, podświetlanie składni plików HTML, XML i CSS oraz rozbudowane narzędzie do wyszukiwania i zamiany wybranych fraz. Środowisko dysponuje również zintegrowanym interpreterem i debuggerem Pythona, a także pełną obsługą zakodowanych plików źródłowych.

Środowisko PyScripter dostępne jest obecnie jedynie dla systemów operacyjnych Windows. Twórcy udostępnili wersję standardową, jak również przenośną, która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 334
Data aktualizacji22 lip 2019
Rozmiar pliku8.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PyScripter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)