WindowsArchiwumProgramy archiwalneQJot

QJot5.9.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kolejny darmowy edytor tekstów o podstawowych możliwościach. Podstawowym formatem plików Q-Jot'a jest RTF, program umożliwia jednak otwieranie i zapisywanie plików w formacie DOC, wykorzystywanych przez popularny Microsoft Word. Możliwości aplikacji ograniczają się do podstawowych funkcji - brak jest np. możliwości tworzenia tabel, choć są one wyświetlane w otwieranych plikach (nie zawsze jednak poprawnie). W odróżnieniu od programów AbiWord i Angel Writer, program nie posiada zbliżonego do Microsoft Word interfejsu, a sami autorzy zalecają go jako alternatywę dla systemowego WordPad'a - m.in. ze względu na możliwość nawet 100-krotnego cofania i ponawiania zmian w tekście.

GŁÓWNE FUNKCJE I ZALETY PROGRAMU - Otwieranie i zapisywanie plików .doc - Możliwość wstawiania obrazków i obiektów do dokumentu - Możliwość umieszczania plików w tekście - Automatyczne zapisywanie ustawień użytkownika - Ustawianie paragrafów i odstępów pomiędzy liniami - Zliczanie ilości słów - 100-krotne Cofanie/Ponawianie zmian - Automatyczne wykrywanie adresów URL w tekście - Wyjście z programu klawiszem Esc - Przeciągnij i Upuść (Drag & Drop) - Lista ostatnio otwieranych dokumentów - Wcinanie tekstów w akapitach - Zapisywanie zaznaczone tekstu do pliku - Ustawienia strony - Integracja z WordWeb - Prostu podgląd wydruku

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Producentxtort.net
Liczba pobrań19 012
Data aktualizacji2 sie 2010
Rozmiar pliku0.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)