AndroidKomunikacja/społecznośćWiadomości SMS i MMSQKSMS
QKSMS ikona

QKSMS3.9.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

QKSMS to aplikacji stworzona z myślą o tych wszystkich, dla których wiadomości sms wciąż pozostają ważną i częstą formą komunikacji. Dzięki niej odbieranie i odpisywanie na sms jest szybsze i wygodniejsze niż w większości podobnych programów.

Główną zaletą QKSMS jest wyświetlanie nowych wiadomości w oknie, niezależnie od tego w jakiej aplikacji w danym momencie korzystamy. Domyślnie ujrzymy niewielkie powiadomienie z treścią sms i możliwością odpisania oraz podjęcia innych interakcji takich jak: oddzwonię, oznaczenie jako przeczytana, usunięcie, skopiowanie czy też przesłanie dalej. Po dotknięciu imienia nadawcy może rozwinąć pełne okno konwersacji.

Jeżeli nie chcemy bo pojawiające się okno zakłócało nam korzystanie z telefonu i aplikacji, możemy je dezaktywować. Pojawi się dopiero po wyborze opcji odpowiedz w pasku powiadomień. Tak też możemy stworzyć skrót do nowej wiadomości QKSMS. Oczywiście nie zabrakło eż tradycyjnego podglądu sms z poziomu aplikacji. Intefejs przypomina ten z Googlowych Hangoutów.

Kolejnym ważnym aspektem jest wygląd aplikacji. Bardzo zgrabnie wpisuje się w interfejs nowych wersji Androida. W edycji podstawowej otrzymujemy 19 motywów graficznych oraz możliwość zmiany tła na tryb nocny i czarny (z myślą o ekranach AMOLED). To tylko część z opcji graficznych dostępnych w aplikacji QKSMS.

QKSMS dostępny jest za darmo wraz z możliwością dokupienia wersji premium. Ta za niecałe 3 zł. oferuje 1760 dodatkowych kolorów oraz nowe opcje, takie jak automatyczne uruchamianie trybu nocnego. Nawet bez nich jest pełnowartościowym zamiennikiem dla systemowej aplikacji sms. Bardzo dobrym i ładnym zamiennikiem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMoez Bhatti
Liczba pobrań794
Data aktualizacji24 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
QKSMS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)