WindowsArchiwumProgramy archiwalneQPrinter

QPrinter2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Polski program umożliwiający konwersję dokumentów z dowolnego programu (posiadającego opcję drukowania) do plików PDF. Analogicznie jak znany już PDFCreator, instaluje się jako wirtualna "drukarka" o nazwie QPrinter, a konwersji dokonuje się "drukując" dokumenty na tą drukarkę. Program daje szerokie możliwości dostosowywania generowanych dokumentów PDF - m.in. tworzy pliki kolorowe i czarno-białe, o różnym rozmiarze (od A4 do A0, B1, B2 lub zdefiniowanym przez użytkownika), pod kątem różnego przeznaczenia: wydruku laserowego, offsetowego czy wielkoformatowego, a także prezentacji elektronicznej. Opcje programu opisane są w przejrzystej instrukcji obsługi znajdującej się na stronie producenta.

Uwaga! Oprócz funkcji zapisu wygenerowanego dokumentu PDF na dysk lokalny, program umożliwia wysłanie go na serwer producenta programu (warszawskiej firmy QPrint Sp. z o.o.) w celu wydrukowania. Program zapyta w tym wypadku o hasło dostępu do serwera a następnie prześle dokument do firmy QPrint i otworzy okno przeglądarki internetowej z formularzem do składania zamówienia. Ta opcja dostępna jest tylko wtedy gdy komputer jest podłączony do Internetu. Szerzej o zlecaniu wydruków przez Internet można przeczytać na stronie producenta.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań147 561
Data aktualizacji21 wrz 2009
Rozmiar pliku21.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)