bEIOkPGt

QPrinter2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Polski program umożliwiający konwersję dokumentów z dowolnegoprogramu (posiadającego opcję drukowania) do plików PDF.Analogicznie jak znany już PDFCreator, instaluje się jako wirtualna"drukarka" o nazwie QPrinter, a konwersji dokonuje się "drukując"dokumenty na tą drukarkę. Program daje szerokie możliwościdostosowywania generowanych dokumentów PDF - m.in. tworzy plikikolorowe i czarno-białe, o różnym rozmiarze (od A4 do A0, B1, B2lub zdefiniowanym przez użytkownika), pod kątem różnegoprzeznaczenia: wydruku laserowego, offsetowego czywielkoformatowego, a także prezentacji elektronicznej. Opcjeprogramu opisane są w przejrzystej instrukcji obsługi znajdującejsię na stronie producenta.

bEIOkPGv

Uwaga! Oprócz funkcji zapisu wygenerowanego dokumentu PDF na dysklokalny, program umożliwia wysłanie go na serwer producentaprogramu (warszawskiej firmy QPrint Sp. z o.o.) w celuwydrukowania. Program zapyta w tym wypadku o hasło dostępu doserwera a następnie prześle dokument do firmy QPrint i otworzy oknoprzeglądarki internetowej z formularzem do składania zamówienia. Taopcja dostępna jest tylko wtedy gdy komputer jest podłączony doInternetu. Szerzej o zlecaniu wydruków przez Internet możnaprzeczytać na stronie producenta.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnymprzypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dlaużytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlaniareklamy.

Udostępnij
QPrinter 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań147 015
Data aktualizacji21 wrz 2009
Rozmiar pliku21.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEIOkPHr