bEUlbEPV
QR-Code Studio ikona

QR-Code Studio2.0.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QR-Code Studio to darmowe (wyłącznie do użytku prywatnego) narzędzie umożliwiające tworzenie unikatowych kodów QR zawierających informacje wprowadzone przez użytkownika.

bEUlbEPX

Asystent wprowadzania danych to specjalny moduł obecny w QR-Code Studio, dzięki któremu zaimplementujemy w kodzie niezbędne dane. Kody QR pozwalają nam na pobieranie rozmaitych treści z internetu czy też uruchomienie określonej witryny sieciowej, pojawiają się również na biletach wstępu, a nawet umożliwiają skorzystanie z sieci bezprzewodowej czy też zniżek w wybranych sieciach handlowych.

Dzięki wielu opcjom dostosowywania, możemy przygotować kod QR zgodnie z własnymi preferencjami, określając wielkość symbolu, jego szerokość i wysokość, szerokość modułu, kolorystykę, rozdzielczość oraz marginesy. QR-Code Studio pozwala również na dodanie tekstu znajdującego się nad i pod kodem QR.

Po skończeniu pracy, kod QR będziemy mogli skopiować do schowka lub też wyeksportować do pliku graficznego w formacie BMP, GIF, JPG, PNG lub TIFF.

Udostępnij
QR-Code Studio 2.0.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań187
Data aktualizacji5 lip 2020
Rozmiar pliku31.36 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
QR-Code Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUlbEQh
Komentarze (0)
bEUlbEQT