WindowsProgramowanieTworzenie gierQuest3D

Quest3D4.3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Quest3D to rozbudowane środowisko przeznaczone do tworzenia aplikacji 3D w czasie rzeczywistym takich jak wizualizacje architektoniczne, wirtualne spacery, aplikacje szkoleniowe, gry oraz wiele innych. Tworzenie gier i szeroko pojętych multimediów 3D trwa w Quest3D o wiele krócej niż programowanie gry w sposób tradycyjny. Quest3D posiada gotowy silnik wyświetlający sceny 3D w czasie rzeczywistym. Ponadto do dyspozycji tworzącego grę czy aplikację multimedialną w Quest3D istnieją przygotowane, proste do użycia moduły często używane w typowych grach np. moduł animacji szkieletowej postaci, systemu fizycznego sceny 3D, obsługi sieci, bazy danych itp.

Quest3D oferuje najnowsze osiągnięcia DirectX jak choćby materiały shader'owe i oświetlenie HDR, które można wykorzystać w swoich produkcjach. Poza tym programiści przygotowali mechanizmy do automatycznych, płynnych przejść pomiędzy fazami ruchu postaci. Uwaga! Kilka prac stworzonych za pomocą programu Quest3D można zobaczyć na polskiej stronie projektu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.410 ocen
Twoja ocena
ProducentAct-3D, B.V.
Liczba pobrań42 477
Data aktualizacji22 cze 2010
Rozmiar pliku203.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (104)