bEUzXBbF
Quick Defrag ikona

Quick Defrag1.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Quick Defrag jest niewielkim, nie wymagającym instalacji narzędziem do defragmentacji dysku twardego, która rozpowszechniana jest za darmo i wyróżnia się dużą prostotą obsługi.

bEUzXBbH

Od strony wizualnej, nie ma raczej o czym pisać: program składa się z małego, pojedynczego okna pozwalającego wybrać jedną z kilku opcji, docelowy dysk twardy lub partycję i to w zasadzie tyle. Sprawia to, że obsługa nie powinna sprawiać problemu nawet osobom o znikomej wiedzy technicznej. Wśród dostępnych funkcji - poza oczywiście defragmentacją - znajdziemy możliwość wywołania jedynie skanu dysku twardego w celu oceny fragmentacji plików i folderów, informacje na temat dostępnych dysków i partycji, opcję zaplanowania defragmentacji oraz sprawdzenie aktualizacji programu.

Podsumowując, Quick Defrag to niewielki, ale sprawny pakiet do defragmentacji dysków twardych z kilkoma dodatkowymi opcjami. Nie wyróżnia się niczym specjalnym, posiada minimalistyczny i prosty w obsłudze interfejs, jest lekki i praktycznie nie obciąża systemu podczas działania, a dzięki temu, że nie wymaga instalacji jest w pełni przenośny i nie pozostawia po sobie śladów w rejestrze.

Udostępnij
Quick Defrag 1.0.1wersja stabilna (32-bit)
Quick Defrag 1.0.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena:
ProducentMysecuritywin
Liczba pobrań254
Data aktualizacji15 wrz 2015
Rozmiar pliku0.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Quick Defrag ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUzXBbR
Komentarze (0)
bEUzXBcD