WindowsBiuroEdytory tekstówQuick Pad
Quick Pad ikona

Quick Pad4.2.2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Quick Pad to prosty edytor tekstu, przeznaczony głównie do tworzenia szybkich notatek. Jego główną zaletą jest możliwość przypięcia go nad pozostałymi oknami, dzięki czemu jest wciąż widoczny i można mieć go zawsze pod ręką, nawet podczas pracy z innymi programami.

Quick Pad został zaprojektowany specjalnie dla Windowsa 10 i wykorzystuje Fluent Design. Jego możliwości obejmują proste formatowanie tekstu oraz wstawianie emoji do notatek. Mamy do wyboru sześć kolorów tekstu, kilkadziesiąt fontów, wytłuszczenie, kursywę i podkreślenie. Nie zabrakło kilku sposobów justowania tekstu, ale można je stosować jedynie do całego dokumentu. Ponieważ program służy raczej do szybkich notatek, a nie dłuższych tekstów, nie mamy tu możliwości otwierania kilku plików tekstowych jednocześnie ani przeszukiwania tekstu.

W trybie „zawsze na wierzchu” edytor wyświetlany jest w mniejszym okienku i z uboższymi możliwościami formatowania. Mamy za to przyciski do kopiowania i wklejania tekstu, przystosowane do pracy na ekranie dotykowym.

Program jest dostępny za darmo do 27 września 2018. Po zakończeniu promocji będzie kosztował 4,49 zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentATec Solution
Liczba pobrań540
Data aktualizacji13 sie 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Quick Pad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)