WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoQuickTime
QuickTime ikona

QuickTime7.7.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

QuickTime jest popularnym odtwarzaczem multimedialnym, który stworzony został przez firmę Apple dla systemów Windows i Mac OS.

Pozwala na odtwarzanie plików audio/wideo udostępnianych strumieniowo za pośrednictwem Internetu. Obsługuje format H.264 i różne standardy dźwięku przestrzennego, umożliwiając odtwarzanie multimediów w bardzo dobrej jakości. Co istotne, QuickTime automatycznie analizuje przepustowość posiadanego łączą, dając możliwość oglądania materiałów w najlepszej możliwej jakości bez obaw o "zrywanie" połączenia, długie ładowanie itp. Z poziomu programu mamy dostęp do m.in. zwiastunów i fragmentów najnowszych produkcji kinowych.

Proste opcje ustawień odtwarzania pozwalają na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości odtwarzania, przydatne podczas oglądania dużych ilości multimediów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.357 ocen
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań2 238 079
Data aktualizacji8 sty 2016
Rozmiar pliku40.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
QuickTime ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (231)