QuickTime ikona

QuickTime7.7.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

QuickTime jest popularnym odtwarzaczem multimedialnym, który stworzony został przez firmę Apple dla systemów Windows i Mac OS.

Pozwala na odtwarzanie plików audio/wideo udostępnianych strumieniowo za pośrednictwem Internetu. Obsługuje format H.264 i różne standardy dźwięku przestrzennego, umożliwiając odtwarzanie multimediów w bardzo dobrej jakości. Co istotne, QuickTime automatycznie analizuje przepustowość posiadanego łączą, dając możliwość oglądania materiałów w najlepszej możliwej jakości bez obaw o "zrywanie" połączenia, długie ładowanie itp. Z poziomu programu mamy dostęp do m.in. zwiastunów i fragmentów najnowszych produkcji kinowych.

Proste opcje ustawień odtwarzania pozwalają na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości odtwarzania, przydatne podczas oglądania dużych ilości multimediów.

Udostępnij
QuickTime 7.7.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.356 ocen
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań2 228 020
Data aktualizacji8 sty 2016
Rozmiar pliku40.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
QuickTime ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (231)