iOSZdrowie i aktywnośćInne dyscypliny sportoweQuit Pro: stop smoking now
Quit Pro: stop smoking now ikona

Quit Pro: stop smoking now3.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Quit Pro ma pomóc w rzucaniu palenia, ale od strony behawioralnej. Znajdziemy tu nie tylko motywujące liczniki, pokazujące poziom oszczędności, ale przede wszystkim wizualizacje sytuacji i miejsc, które sprawiają, że ktoś sięga po papierosa.

W Quit Pro osoba rzucająca palenie powinna notować, kiedy powstrzymała się przed zapaleniem papierosa, a kiedy uległa. Do każdego wpisu należy dołączyć etykietę oznaczającą sytuację. Informacja zostanie przypisana do miejsca, dzięki czemu powstaną „gorące” mapy.

Tym sposobem można sprawdzić, jakie sytuacje i miejsca najczęściej wywołują pociąg do papierosów, a w jakich łatwiej go unikać. Informacje są prezentowane na czytelnych wykresach i mapach. To wszystko oczywiście po to, by można było zmienić swoje zwyczaje lub bardziej się pilnować w sytuacjach kryzysowych.

Aplikacja nie wymaga zakładania konta i można z niej korzystać bez połączenia z Internetem. Podstawowa wersja jest darmowa i oferuje kilka podstawowych sytuacji, które można przypisać do palenia. Za pełny zestaw trzeba zapłacić z poziomu aplikacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań83
Data aktualizacji5 sty 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Quit Pro: stop smoking now ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)