AndroidGryLogiczne i karcianeQuizwanie
Quizwanie ikona

Quizwanie

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Quizwanie jak sama nazwa wskazuje jest zabawą w Quizy. Gra swoją popularność zawdzięcza trzem czynnikom: dobremu wykonaniu, wersjom na 3 główne systemy mobilne oraz sporej ilości aktywnych graczy.

Oparcie zabawy na rozgrywce online niesie ze sobą niestety dwa ograniczenia. Po pierwsze do zabawy potrzebujemy połączenia z siecią. To dzięki niej możemy rywalizować z innymi graczami. Po drugie, Quizwanie wymaga od nas założenia konta. Możemy w tym celu użyć Facebooka, bądź też tradycyjnie podać naszego maila.

Gra oferuje ponad 25 tysięcy pytań podzielonych na 20 kategorii. Rywalizacja odbywa się w systemie turowym. Dzięki rankingowi możemy rywalizować z innymi na punkty. Naszym przeciwnikiem mogą być znajomi, bądź też losowi gracze. Gra pozwala nam także na stworzenie swojego awatara, a także pytań.

Część z opcji jest dostępna dopiero w wersji premium, jednak do najważniejszych mamy dostęp za darmo. Edycja darmowa posiada także irytujące, choć nie utrudniające gry reklamy. Sporą przewagą Quizwanie nad podobnymi tytułami jest ogromna społeczność graczy, która sprawia, że zawsze trafimy na kogoś gotowego do konfrontacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFEO Media AB
Liczba pobrań12 794
Data aktualizacji4 cze 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Quizwanie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)