R2faktury, R2księga i R2płatnik za darmo – już za tydzień akcja dla naszych Czytelników!

R2faktury, R2księga i R2płatnik za darmo – już za tydzień akcja dla naszych Czytelników!

R2faktury, R2księga i R2płatnik za darmo – już za tydzień akcja dla naszych Czytelników!
22.02.2016 11:40, aktualizacja: 28.02.2016 23:04

Dla wszystkich, którzy prowadzą firmę będziemy mieli wkrótce nie lada gratkę. Już za tydzień rozpoczniemy akcję, w ramach której będzie można pobrać pełne wersje flagowych programów firmy Reset2 – R2faktury, R2księga i R2płatnik. Programy będą w specjalnych, bezpłatnych edycjach, przygotowanych tylko dla czytelników dobrychprogramów.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 29 lutego, zaraz po północy. Wówczas to na 24 godziny udostępnimy pierwszy z programów – R2faktury. To aplikacja umożliwiająca wystawianie faktur, prowadzenie magazynu, w tym wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów magazynowych (PZ, MM, WZ, RW, PR). Pozwala na rozliczanie płatności przy pomocy raportów kasowych i bankowych, prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, pomaga w windykacji należności oraz ogranicza obrót z nierzetelnymi kontrahentami. R2faktury automatycznie tworzy rejestr zakupów i sprzedaży VAT, daje możliwość szczegółowej analizy prowadzonej działalności za pomocą rozbudowanych statystyk i definiowalnych zestawień. Pozwala także na sporządzanie, drukowanie i eksportowanie poleceń przelewów bankowych. Zapewnia obsługę drukarek (Posnet, Elzab i kompatybilne) i kas fiskalnych (Posnet Neo i kompatybilne), a także czytników kodów kreskowych.

Tydzień później, 7 marca, pobrać będzie można R2księgę. To program umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji przychodów. Równolegle, dla firm prowadzących tzw. pełną księgowość, udostępnimy dwukrotnie dłuższą wersję testową programu R2fk. Na kolejny poniedziałek, 14 marca, szykujemy zaś gwóźdź programu, absolutnie flagowy program firmy Reset2. To oczywiście R2płatnik, ciesząca się olbrzymią popularnością aplikacja umożliwiająca prowadzenie ewidencji pracowników, rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń oraz rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUSem.

Specjalne edycje pełnych wersji programów Reset2 będziemy udostępniać już po raz kolejny. W ubiegłym roku robiliśmy to jednak bez zapowiedzi, stąd też część naszych czytelników przegapiła taką możliwość. Dlatego też w tym roku zapowiadamy akcję z wyprzedzeniem. Tym bardziej, że aplikacje te są naprawdę wartościowe, a produkująca je firma to uznany producent, który swą działalność rozpoczynał blisko 25 lat temu – w 1992 roku, można więc na nim polegać. W tym miejscu warto wspomnieć, że z samego R2płatnika korzysta ponad 15 tysięcy użytkowników. Jak przekonuje producent, oznacza to, że około milion pracowników w Polsce ma naliczane wynagrodzenia przy pomocy tego programu. Nawet jeżeli te szacunki byłyby nieco zbyt optymistyczne, ta skala bezsprzecznie robi wrażenie i niech będzie najlepszą rekomendacją.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)