R2faktury za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

Strona głównaR2faktury za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!
29.02.2016 00:01
R2faktury za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

Prowadzicie firmę i szukacie dobrego oprogramowania do obsługi sprzedaży i magazynu? Mamy dla Was niespodziankę: specjalną, bezpłatną wersję programu R2faktury. Tylko dzisiaj, tylko do północy!

R2faktury umożliwia wystawianie faktur (w tym także faktur uproszczonych i pro-forma), prowadzenie magazynu, w tym wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów magazynowych (PZ, MM, WZ, RW, PR). Pozwala na rozliczanie płatności przy pomocy raportów kasowych i bankowych, prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, pomaga w windykacji należności oraz ogranicza obrót z nierzetelnymi kontrahentami. Aplikacja automatycznie tworzy rejestr zakupów i sprzedaży VAT, daje możliwość szczegółowej analizy prowadzonej działalności za pomocą rozbudowanych statystyk i definiowalnych zestawień. R2faktury pozwala także na sporządzanie, drukowanie i eksportowanie poleceń przelewów bankowych. Zapewnia obsługę drukarek (Posnet, Elzab i kompatybilne) i kas fiskalnych (Posnet Neo i kompatybilne), a także czytników kodów kreskowych.

350173401429862337

Do pobrania udostępniamy nieco uproszczoną, ale w pełni bezpłatną wersję R2faktury w edycji MINI, przygotowaną przez producenta specjalnie dla czytelników portalu dobreprogramy.pl. Program w tej edycji może być wykorzystywany w jednej firmie, na jednym stanowisku. Wymaga bezpłatnej rejestracji do 6 marca 2016 r. poprzez formularz dostępny z poziomu programu, po jego uruchomieniu. Licencja na program jest bezterminowa, z 12-miesięcznym abonamentem na aktualizacje. Możliwy jest upgrade do wyższych wariantów R2faktury na preferencyjnych warunkach - można tego dokonać od razu razu (cena programu w edycji MINI jest wówczas odliczany od kosztu aktualizacji) lub po roku (z 50-procentowym rabatem).

Bezpłatną wersję programu R2faktury można pobrać w dziale Programy → Firma → Programy handlowe i magazynowe

Aktualizacja, 01.03.2016, 00:01

Dziękujemy za udział w naszej akcji! Przypominamy, że już za tydzień, w kolejny poniedziałek (7 marca), będziemy udostępniać za darmo kolejny program Reset2 - R2księga, umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji przychodów. Równolegle, dla firm prowadzących tzw. pełną księgowość, udostępnimy dwukrotnie dłuższą wersję testową programu R2fk. Zapraszamy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Komentarze (38)