R2faktury za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

R2faktury za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

R2faktury za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!
29.02.2016 00:01, aktualizacja: 01.03.2016 02:58

Prowadzicie firmę i szukacie dobrego oprogramowania do obsługi sprzedaży i magazynu? Mamy dla Was niespodziankę: specjalną, bezpłatną wersję programu R2faktury. Tylko dzisiaj, tylko do północy!

R2faktury umożliwia wystawianie faktur (w tym także faktur uproszczonych i pro-forma), prowadzenie magazynu, w tym wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów magazynowych (PZ, MM, WZ, RW, PR). Pozwala na rozliczanie płatności przy pomocy raportów kasowych i bankowych, prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, pomaga w windykacji należności oraz ogranicza obrót z nierzetelnymi kontrahentami. Aplikacja automatycznie tworzy rejestr zakupów i sprzedaży VAT, daje możliwość szczegółowej analizy prowadzonej działalności za pomocą rozbudowanych statystyk i definiowalnych zestawień. R2faktury pozwala także na sporządzanie, drukowanie i eksportowanie poleceń przelewów bankowych. Zapewnia obsługę drukarek (Posnet, Elzab i kompatybilne) i kas fiskalnych (Posnet Neo i kompatybilne), a także czytników kodów kreskowych.

Obraz

Do pobrania udostępniamy nieco uproszczoną, ale w pełni bezpłatną wersję R2faktury w edycji MINI, przygotowaną przez producenta specjalnie dla czytelników portalu dobreprogramy.pl. Program w tej edycji może być wykorzystywany w jednej firmie, na jednym stanowisku. Wymaga bezpłatnej rejestracji do 6 marca 2016 r. poprzez formularz dostępny z poziomu programu, po jego uruchomieniu. Licencja na program jest bezterminowa, z 12-miesięcznym abonamentem na aktualizacje. Możliwy jest upgrade do wyższych wariantów R2faktury na preferencyjnych warunkach - można tego dokonać od razu razu (cena programu w edycji MINI jest wówczas odliczany od kosztu aktualizacji) lub po roku (z 50-procentowym rabatem).

Bezpłatną wersję programu R2faktury można pobrać w dziale Programy → Firma → Programy handlowe i magazynowe

Aktualizacja, 01.03.2016, 00:01

Dziękujemy za udział w naszej akcji! Przypominamy, że już za tydzień, w kolejny poniedziałek (7 marca), będziemy udostępniać za darmo kolejny program Reset2 - R2księga, umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji przychodów. Równolegle, dla firm prowadzących tzw. pełną księgowość, udostępnimy dwukrotnie dłuższą wersję testową programu R2fk. Zapraszamy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)