R2księga za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

R2księga za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

R2księga za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!
07.03.2016 00:01, aktualizacja: 08.03.2016 02:17

Prowadzicie firmę i szukacie dobrego oprogramowania do prowadzenia księgowości? Mamy dla Was niespodziankę: specjalną, bezpłatną wersję programu R2księga. Tylko dzisiaj, tylko do północy!

R2księga to program do prowadzenia tzw. uproszczonej księgowości, wrocławskiej firmy Reset2. Umożliwia kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji przychodów, tworzenie rejestrów kupna i sprzedaży VAT, ewidencjonowanie dochodów z prowadzonej działalności gospodarczej oraz innych przychodów, a także przechowywanie informacji o środkach trwałych i wyposażeniu firmy. Aplikacja pozwala na wydruku wszystkich niezbędnych deklaracji i zgłoszeń do Urzędu Skarbowego oraz na ich podstawie automatycznie przeleje należności do US i ZUS (możliwość dostosowania programu do współpracy z dowolnym systemem bankowym). Z jej pomocą rozliczymy remanent, płatności wraz z naliczaniem odsetek za zwłokę, różnice kursowe przy płatnościach walutowych, wyliczymy marżę, a także przygotujemy miesięczne/kwartalne zestawienia należnego podatku dochodowego wg skali lub liniowego dla właściciela/wspólników.

Nie zabrakło również funkcji rozliczania kosztów przejazdu prywatnymi samochodami oraz ewidencji przebiegu pojazdów, modułu kasy/banku do tworzenia raportów kasowych RK, dokumentów wpłaty KP i wypłaty KW, automatycznego księgowania wpłat na podstawie wpisów do księgi lub rozrachunków z kontrahentem, a także opcji zarządzania należnościami i zobowiązaniami (windykacja należności, kalkulator odsetkowy obliczający odsetki ustawowe/podatkowe itp.).

Obraz

Do pobrania udostępniamy nieco uproszczoną, ale w pełni bezpłatną wersję R2księgę w edycji MINI, przygotowaną przez producenta specjalnie dla czytelników portalu dobreprogramy.pl. Program w tej edycji ma ograniczony dostęp do niektórych, rzadziej używanych funkcji. Wymaga bezpłatnej rejestracji do 13 marca 2016 r. poprzez formularz dostępny z poziomu programu, po jego uruchomieniu. Licencja na program jest bezterminowa, z 12-miesięcznym abonamentem na aktualizacje. Akcja kierowana jest tylko dla nowych klientów Reset2 (brak możliwości zarejestrowania bezpłatnej wersji programu na ten sam NIP). Możliwy jest upgrade do wyższych wariantów R2księgi na preferencyjnych warunkach - można tego dokonać od razu razu (cena programu w edycji MINI jest wówczas odliczany od kosztu aktualizacji) lub po roku (z 50-procentowym rabatem).

Bezpłatną wersję programu R2księgi można pobrać w dziale Programy → Firma → Programy finansowo-księgowe

Aktualizacja, 08.03.2016, 00:01

Dziękujemy za udział w naszej akcji! Przypominamy, że już za tydzień, w kolejny poniedziałek (14 marca), będziemy udostępniać za darmo ostatni już program Reset2 - tym razem będzie to absolutnie flagowy R2płatnik, jeden z najbardziej cenionych i najdłużej rozwijanych programów kadrowo-płacowych na polskim rynku. Tego samego dnia, dla firm prowadzących tzw. pełną księgowość, udostępnimy dwukrotnie dłuższą wersję testową programu R2fk. Zapraszamy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)