WindowsFirmaProgramy handlowe i magazynoweRachunek Small Business
Rachunek Small Business ikona

Rachunek Small Business1.0.28.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rachunek Small Business to bardzo prosta i wygodna w obsłudze aplikacja do wystawiania rachunków, która stworzona została z myślą o przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT. Program umożliwia także prowadzenie kartoteki towarów i usług oraz klientów.

Aplikacja kierowania jest głównie do małych i średnich firm, które zwolnione zostały z podatku VAT oraz które nie prowadzą magazynu. Poza podstawową funkcją wystawiania rachunków pozwala ona na gromadzenie informacji na temat oferowanych towarów czy usług, kontrahentów, a dodatkowo również tworzenie i wydruk zestawień sprzedaży oraz m.in. generowanie zestawień nieuregulowanych należności i zobowiązań na dany dzień.

Rachunek Small Business daje możliwość wystawiania takich dokumentów sprzedaży jak rachunek, rachunek PRO-forma, rachunek korygujący, paragon fiskalny czy dowód sprzedaży. Gotowe dokumenty mogą zostać wydrukowane lub wyeksportowane i zapisane na dysku w postaci plików PDF, JPG lub HTML. Aplikacja wspiera drukarki fiskalne PosNET, Innova, ELZAB. Jej kolejnym atutem jest możliwość tworzenia własnego układu rejestru, możliwość personalizacji wyglądu dokumentów, umieszczanie na nich firmowego loga itp. Co istotne, program pozwala na wystawianie rachunków w obcej walucie, a także wygodne przesyłanie dokumentów sprzedaży pocztą elektroniczną.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.69 ocen
Twoja ocena
ProducentMEGA-TECH
Liczba pobrań2 423
Data aktualizacji14 sie 2014
Rozmiar pliku7.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Rachunek Small Business ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)