WindowsArchiwumProgramy archiwalneRacing Pitch 1.0.3

Racing Pitch 1.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Racing Pitch to specyficzna rywalizacja niewielkich bolidów po zabawkowym torze wyścigowym. Zarówno tor jak i rodzaje bolidów oraz sposób przeprowadzania rozgrywki niczym w zasadzie nowym nie zaskakują, ale już po chwili łatwo się zorientować, że w grze nie ma żadnych informacji dotyczących sterowania pojazdami...

Rzeczywiście, klawiatura i mysz na nie wiele się zdadzą, potrzebny będzie... mikrofon. Przy pomocy własnego głosu (czymś w rodzaju "mruczenia" :-)) nadajemy siłę napędową małemu bolidowi. Będzie się on poruszał w zależności od barwy, tonu i stopnia nasilenia naszego głosu. Wszystko polega na tym, aby w możliwie najlepszy sposób udawać odgłosy silnika. Naśladując jego brzmienie należy pamiętać o takim sterowaniu swoimi strunami głosowymi, by pojazd zwalniał na zakrętach, a przyspieszał na prostych. Do wyboru mamy 11 torów i 3 rodzaje barw głosu.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań10 415
Data aktualizacji18 paź 2007
Rozmiar pliku2.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)