AndroidGryWyścigiRacing Xtreme 2
Racing Xtreme 2 ikona

Racing Xtreme 21.12.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Racing Xtreme 2 to trójwymiarowa gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicą jednego z 30 potężnych monster trucków.

Standardowe zawody z udziałem wspomnianych samochodów wyposażonych w napęd na cztery koła to nie wszystko, bo Racing Xtreme 2 zawiera także szereg wyzwań przeznaczonych dla bardziej wymagających odbiorców (np. starcia z bossami lub wyścigi rankingowe). Podczas rozgrywki nie tylko pędzimy przed siebie, ale możemy również wykonywać rozmaite akrobacje, testować swoje umiejętności jazdy po błotnistym torze wyścigowym czy też bić rekordy czasowe na poszczególnych trasach.

Racing Xtreme 2 zawiera rozbudowany system ulepszania pojazdów, dzięki czemu możemy wymienić silnik, opony lub nawet całe nadwozie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by nasz monster truck został wyposażony w nitro pozwalające osiągnąć znacznie większą prędkość.

Warto dodać, że Racing Xtreme 2 posiada bardzo proste sterowanie, które opiera się na wciskaniu jednego przycisku we właściwym momencie, więc nie musimy się obawiać, że nie poradzimy sobie z opanowaniem maszyny.

Co istotne, Racing Xtreme 2 jest dostępne do pobrania za darmo. Gra zawiera jednak system mikropłatności umożliwiający nabycie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentT-Bull
Liczba pobrań54
Data aktualizacji18 sty 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Racing Xtreme 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)