MacOSMultimediaInne programy multimedialneRadarr
Radarr ikona

Radarr0.2.0.1217

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Radarr to narzędzie, które wykorzystuje rozwiązania opracowane na potrzeby aplikacji Sonarr, ale w przeciwieństwie do niej zajmuje się wyszukiwaniem filmów, a nie seriali telewizyjnych.

Program oferuje funkcję automatycznego pobierania filmów za pośrednictwem sieci BitTorrent oraz Usenet. Radarr w pełni integruje się z najpopularniejszymi klientami, takimi jak: uTorrent, Deluge, rTorrent, NZBGet, SABnzbd, qBittorrent, Transmission i wieloma innymi. Ściągając wybrany film na dysk twardy komputera możemy nie tylko umieścić go na dowolnej partycji w określonym katalogu, ale także zmienić nazwę pliku, by móc go bez problemu odnaleźć w późniejszym terminie.

Radarr posiada interfejs webowy, który jest niezwykle intuicyjny i bardzo łatwy w obsłudze. Tytuły nadchodzących filmów możemy przeglądać w kalendarzu, natomiast kolejne obrazy odnajdziemy za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by utworzyć listę filmów, jakie zamierzamy obejrzeć, a także zapoznać się z historią pobranych plików.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRadarr
Liczba pobrań57
Data aktualizacji24 sty 2019
Rozmiar pliku13.54 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Radarr ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)