Radmin3.5.2.1 Zdalne sterowanie

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Remote Administrator (nazywany również Radmin) to rozbudowane, w stosunku do Remote Desktop Connection wbudowanego w system Windows, narzędzie do zdalnego zarządzania i dostępu do zasobów innych komputerów.

W zależności od ustawionego w programie trybu pracy można albo przyglądać się czynnościom wykonywanym przez użytkownika komputera do którego jesteśmy zdalnie podłączeniu, lub przejąć obsługę jego systemu. Dostępny jest także tryb wymiany plików, który umożliwia wygodne kopiowanie plików z komputera do komputera podobnie jak w oknie systemowego Eksploratora.

Główne zalety i funkcje programu

  • Umożliwia zdalne monitorowanie lub pracę na więcej niż jednym komputerze w sieci, z jednej stacji roboczej. - Kompletne rozwiązanie do zdalnej kontroli, charakteryzujące sie takimi wbudowanymi cechami jak File Transfer, NT Security, Telnet oraz Multilanguage Support. - Użytkownik widzi na monitorze ekran zdalnego komputera w okienku lub na całym ekranie. Wszystkie ruchy myszki oraz sygnały wysyłane z klawiatury są przekazywane bezpośrednio do zdalnego komputera. - Remote Administrator może pracować z jakimkolwiek zdalnym komputerem o ile tylko jest on połączony z Internetem lub znajduje się w tej samej sieci lokalnej. - Program nie wymaga szybkiego łącza. Modem 56k jest wystarczająco szybki, aby zapewnić odświeżanie ekranu na poziomie 5-10 razy na sekundę. W sieci lokalnej, oferuje 100-500 krotne odświeżanie w ciągu sekundy. - Szybkość działania programu radmin może być regulowania w celu zapewnienia odpowiedniej przepustowości łącza. - Wysoki stopień bezpieczeństwa jest wynikiem użycia 128-bitowego szyfrowania wszystkich przepływów danych. - Remote Administrator używa protokołu TCP/IP - najczęściej używanego protokołu używanego w sieciach LAN, WAN oraz w Internecie. Oznacza to, że można zdalnie kontrolować jakikolwiek komputer, w dowolnym miejscu na świecie. - Podczas pracy w trybie pełnej kontroli, użytkownik ma całkowitą i nieograniczoną kontrolę nad zdalnym komputerem, można więc uruchamiać aplikacje, pracować z dokumentami, przesyłać pliki, a nawet zakończyć jego pracę.* * - przy założeniu, że użytkownik ma uprawnienia administratora lub otrzymał takie uprawnienia od administratora systemu.

UWAGA!

Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.

Udostępnij
Radmin 3.5.2.1 Zdalne sterowaniewersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
ProducentFamatech
Liczba pobrań58 015
Data aktualizacji20 gru 2017
Rozmiar pliku8.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)