AndroidMultimediaRadia internetoweRADYO
RADYO ikona

RADYO1.11.23

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RADYO to mobilna aplikacja dla miłośników radia. Zapewnia dostęp do sporej bazy audycji internetowych, do tego pozwala dodawać własne stacje.

Okno główne aplikacji składa się aż z 9 kategorii. Pomagają one w odnalezieniu stacji, jak i zarządzaniu już słuchanymi.Znajdziemy tam także nagrane audycje. RADYO pozwala nam zapisywać dźwięk z większości dostępnych w nim stacji. Ostatnia z nich prezentuje wpisy z mediów społecznościowych.

Sama baza choć spora, ustępuje chociażby TuneIn. Na szczęście bez problemu można dodać swoje audycje poprzez otwarcie odpowiedniego pliku, bądź też dodanie linku do rozgłośni. Niestety dane te nie są synchronizowane pomiędzy urządzeniami. RADYO posiada możliwość dzielenia się informacjami o słuchanych utworach w mediach społecznościowych. Nie zabrakło także linków do profili samych stacji. Z poziomu odtwarzacza możemy także ustawić budzik oraz pobawić się equalizerem.

Interfejs nie zachwyca, jest skromny i nie zawsze czytelny. Dodatkowo u dołu ekranu widnieją reklamy. Nie są zbyt inwazyjne,ale psują efekt całości. Podstawowe opcje RADYO dostępne są za darmo. Jest też możliwość aktywacji konta VIP. Więcej o nim samym możemy przeczytać z poziomu aplikacji. RADYO to dobra alternatywa dla TuneIn. Szkoda, że autorzy nie naprawią drobnych błędów, jakie pojawiają się wraz z kolejnymi aktualizacjami systemu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRADYO
Liczba pobrań313
Data aktualizacji12 gru 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
RADYO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)