bEhHKRYR

Rainlendar Lite2.16.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rainlendar Lite to darmowa edycja popularnego kalendarzawyświetlanego bezpośrednio na pulpicie systemu Windows lub Linux.

bEhHKRYT

Program sprawdza się również dobrze w formie terminarza, w którymmożna umieszczać ważne informacje i przypomnienia. Autor pomyślał owykorzystaniu Rainlendara do wyświetlania bezpośrednio na pulpiciezadań do wykonania w najbliższym czasie i zdarzeń występujących wniedalekiej przyszłości. Kolejnym walorem Rainlendara jest obsługaskórek, dzięki którym wygląd kalendarza można dostosować dowłasnych potrzeb.

Wersja płatna (Rainlendar Pro) została dodatkowowyposażona w możliwość zarządzania i publikowania swojegokalendarza online oraz w integrację z programem Microsoft Outlook iusługą Google Calendar.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Rainlendar Lite 2.16.1wersja stabilna (32-bit)
Rainlendar Lite 2.16.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.630 ocen
ProducentRainlendar
Liczba pobrań138 772
Data aktualizacji19 mar 2021
Rozmiar pliku31.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHKRZy
bEhHKRZP