WindowsArchiwumProgramy archiwalneRakion

Rakion

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rakion to całkowicie darmowa gra typu MMORPG (Massively-Multiplayer Online Role Playing Game) oferująca możliwość zebrania się bardzo wielu zawodników w wirtualnym świecie jednocześnie. Na początku zabawy gracz wciela się w jedną z pięciu dostępnych postaci (Blacksmith, Swordsman, Ninja, Mage, Archer). Każda z nich posiada charakterystyczne dla siebie indywidualne cechy oraz umiejętności walki. Rakion oferuje cztery tryby rozgrywki: Golem War, DeathMatch, Team DeathMatch i Stage. Najciekawszy i chyba najbardziej tajemniczy, przynajmniej dla początkujących graczy, jest tryb Golem War i Stage. Pierwszy polega na zdobyciu Złotego Golema, natomiast drugi na wykonaniu w jak w najkrótszym czasie misji polegającej na zabiciu jak największej liczby przeciwników pokonując przy tym wszelkiego rodzaju pułapki.

Minimalne wymagania sprzętowe: System operacyjny - Windows 98/Me/XP/2000 Direct-X 8.0 lub nowszy Procesor - Pentium 1.2Ghz Pamięć - 256MB Karta graficzna klasy GeForce 2 MX Uwaga: Przed uruchomieniem gry należy pobrać i zainstalować specjalny programik ( Softnyx Game Launcher) umożliwiający rejestrację oraz uruchomienie gry w trybie online.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentSoftnyx.net
Liczba pobrań21 264
Data aktualizacji27 paź 2006
Rozmiar pliku486.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)