WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekRandom User-Agent for Chrome
Random User-Agent for Chrome ikona

Random User-Agent for Chrome2.2.11

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Random User-Agent for Chrome to niewielki dodatek do tytułowej przeglądarki Google Chrome, zwiększający anonimowość użytkownika poprzez losowe zmienianie informacji zawartych w nagłówku User-Agent, a więc związanych z systemem operacyjnym, wersją przeglądarki i nie tylko.

Podczas codziennego korzystania z dodatku, użytkownik nie musi interesować się jego pracą, ale chcąc dostosować szczegóły do własnych potrzeb, warto zajrzeć do ustawień. Tutaj możliwe jest między innymi ustalenie interwału czasowego, co który informacje w nagłówku będą zmieniane oraz w razie potrzeby wskazanie własnych informacji, jakie mają się tam znaleźć.

Do ustawień dobrze spojrzeć również na początku, ponieważ jest tu możliwość zaznaczenia na liście gotowych przykładów informacji o przeglądarkach i systemach, spośród których aplikacja losuje wpisy do nagłówków. Co ciekawe, domyślnie zaznaczone są zaledwie trzy spośród dostępnych kilkunastu – zwiększając ich liczbę, zwiększymy również losowość informacji, które reprezentują nas w Sieci, co może przyczynić się do większej anonimowości.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentParamtamtam
Liczba pobrań177
Data aktualizacji14 paź 2019
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Random User-Agent for Chrome ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)