WindowsEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweRapidTyping
RapidTyping ikona

RapidTyping5.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RapidTyping to darmowa aplikacja przeznaczona do łatwej i przyjemnej nauki szybkiego pisania na klawiaturze, kierowana raczej do młodszych użytkowników komputera. Oferuje ona 3 tryby nauczania, w których zmagać się będziemy z różnymi zadaniami w zależności od wybranego poziomu trudności.

Program wyposażony został w dopracowany i przyjazny najmłodszym użytkownikom interfejs graficzny, którego godnym uwagi elementem jest wizualizacja klawiatury oraz poprawnego ułożenia rąk. Potrafi ona dynamicznie zmieniać wyświetlane wskazówki, dotyczące sposobu wprowadzania na klawiaturze wyświetlanego znaku. W zależności od zdefiniowanego trybu RapidTyping wymagał będzie od użytkownika wpisywanie pojedynczych znaków, sylab lub słów. W przypadku błędnego podania znaku aplikacja wymaga jego korekty.

RapidTyping pozwala śledzić postępy w nauce dzięki wbudowanemu modułowi statystyk. Możliwe jest również tworzenie własnych lekcji ze zdefiniowanym przez użytkownika wzorcowym tekstem. Program wspiera różne popularne układy klawiatury.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 426
Data aktualizacji19 paź 2018
Rozmiar pliku15.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
RapidTyping ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)