RapidTyping ikona

RapidTyping5.3

WindowsEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweRapidTyping
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RapidTyping to darmowa aplikacja przeznaczona do łatwej i przyjemnej nauki szybkiego pisania na klawiaturze, kierowana raczej do młodszych użytkowników komputera. Oferuje ona 3 tryby nauczania, w których zmagać się będziemy z różnymi zadaniami w zależności od wybranego poziomu trudności.

Program wyposażony został w dopracowany i przyjazny najmłodszym użytkownikom interfejs graficzny, którego godnym uwagi elementem jest wizualizacja klawiatury oraz poprawnego ułożenia rąk. Potrafi ona dynamicznie zmieniać wyświetlane wskazówki, dotyczące sposobu wprowadzania na klawiaturze wyświetlanego znaku. W zależności od zdefiniowanego trybu RapidTyping wymagał będzie od użytkownika wpisywanie pojedynczych znaków, sylab lub słów. W przypadku błędnego podania znaku aplikacja wymaga jego korekty.

RapidTyping pozwala śledzić postępy w nauce dzięki wbudowanemu modułowi statystyk. Możliwe jest również tworzenie własnych lekcji ze zdefiniowanym przez użytkownika wzorcowym tekstem. Program wspiera różne popularne układy klawiatury.

Udostępnij
RapidTyping 5.3wersja stabilna (32/64-bit)
RapidTypingwersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 093
Data aktualizacji19 paź 2018
Rozmiar pliku15.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
RapidTyping ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)