RarZilla Free Unrar ikona

RarZilla Free Unrar7.00

WindowsAkcesoriaKompresory plikówRarZilla Free Unrar
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RarZilla Free Unrar to darmowe, szybkie i proste w użyciu narzędzie do dekompresji archiwów RAR. Aplikacja charakteryzuje się prostą obsługą, dostępnością wielu wersji językowych, a także szybkością podczas rozpakowywania archiwów zapisanych w formacie RAR.

Działanie programu jest banalnie proste, a cały proces rozpakowywania danych możemy wykonać dwoma różnymi metodami. Korzystając z wbudowanej funkcji przeciągnij i upuść, przenosimy dowolne archiwa do programu i rozpakowujemy do wybranego przez nas katalogu. Druga metoda natomiast polega na kliknięciu przycisku „Unrar”, znajdującego się w głównym ekranie programu, a następnie wybraniu dowolnego archiwum znajdującego się na dysku twardym.

Wszystkie skompresowane pliki możemy rozpakować do tej samej lokalizacji, w której znajduje się archiwum lub do innego katalogu utworzonego w dowolnym miejscu na dysku twardym. RarZilla Free Unrar umożliwia również rozpakowywanie archiwów zabezpieczonych hasłem. W tym celu wystarczy zaznaczyć w opcjach odpowiednią opcję deszyfrującą i wpisać w wolnym polu prawidłowe hasło dostępu do archiwum. Warto dodać, że aplikacja obsługuje też archiwa podzielone na części.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.05 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań30 778
Data aktualizacji28 paź 2015
Rozmiar pliku1.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
RarZilla Free Unrar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)