MacOSGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćRAW Power
RAW Power ikona

RAW Power2.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RAW Power to wygodny program do niedestrukcyjnej obróbki cyfrowych zdjęć, wydany przez byłego lidera zespołu rozwijającego Apple Aperture i iPhoto. RAW Power może działać samodzielnie lub jako rozszerzenie Apple Photos.

RAW Power został wyposażony w łatwą w obsłudze przeglądarkę plików, która pozwala znaleźć zdjęcia w wybranych folderach i zapisywać niektóre z nich jako ulubione, byśmy mieli do nich łatwiejszy dostęp. ogromną zaletą programu jest możliwość automatycznego, masowego przetwarzania zdjęć, w którym można zastosować predefiniowane ustawienia, wkleić ustawienia z jednego zdjęcia na wszystkie pozostałe lub przywrócić oryginał. Możliwy jest także masowy eksport wielu zdjęć z wybranymi ustawieniami, w tym z profilem koloru i własnymi nazwami plików.

Interfejs RAW Power pozwala pracować w wielu oknach i z kartami i otworzyć kilka plików do edycji w tym samym czasie. Jednym z najważniejszych ustawień jest Boost, pozwalający „podkręcić” kolory i kontrast zdjęcia w taki sposób, by wydobyć szczegóły z niedoświetlonych i prześwietlonych fragmentów, ale by wciąż wyglądało naturalnie. Prześwietlone piksele można zaznaczyć poleceniem obok histogramu.

RAW Power jest przystosowany do pracy z plikami RAW z aparatów cyfrowych, ale sprawdzi się też przy edycji innych formatów. Obsługuje między innymi kontrolę głębi ostrości zdjęć zrobionych iPhonem z podwójnym aparatem.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań153
Data aktualizacji20 lis 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
RAW Power ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)