iOSGryZręcznościoweRayman Fiesta Run
Rayman Fiesta Run ikona

Rayman Fiesta Run

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rayman Fiesta Run to kontynuacja bardzo ciepło przyjętego i wielokrotnie nagradzanego Rayman Jungle Run. Gra łączy przygody sympatycznego Raymana z gatunkiem runnerów, który świetnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych.

Względem poprzedniczki gra doczekała się wielu modyfikacji. Zamiast tradycyjnych epizodów, przechodzimy misje na mapie świata. Za kolejne zebrane punkty odblokowując kolejne poziomy. Te podzielono ze względu na poziom trudności. Początkowo mamy dostęp tylko do łatwiejszych w ramach jednego regionu, po ich zaliczeniu, odblokowują się trudniejsze.

Poziom trudności to kolejna odczuwalna zmiana względem poprzedniczki. Jest znacznie lepiej wyważony i mniej frustrujący. Sama zabawa to wciąż runner. Nasz bohater posiada standardowy zestaw ruchów takich jak skok, latanie, uderzenie pięścią. Dodatkowo otrzymał możliwość dokupienia wzmacniających bonusów przed każdym z poziomów. Gra posiada system mikropłatności, ale jest on bardzo łagodny. Właściwie wszystkie postaci można spokojnie odblokować bez sięgania po dodatkowe środki.

Muzyka i grafika to prawdziwa uczta dla zmysłów. Jeżeli ktoś grał w poprzednią część wie czego może się spodziewać. Tym razem jest jeszcze ładniej i efektowniej, a zarazem bardziej żywo i radośnie. Słychać to zwłaszcza w oprawie muzycznej.

Rayman Fiesta Run nie posiada darmowej wersji próbnej. Pełna to wydatek około 2,5€., jednak warto w ten tytuł zainwestować. Wersja na iOS wspiera Game Center.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań240
Data aktualizacji13 lut 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Rayman Fiesta Run ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)