WindowsGrafikaModelowanie 3DRaySupreme 3D
RaySupreme 3D ikona

RaySupreme 3D1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RaySupreme 3D to wszechstronne oprogramowanie do modelowania i renderowania grafiki 3D, dostępne dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS. Pozwala ono tworzyć dowolnego typu trójwymiarowe obiekty i sceny, nakładać na nie tekstury oraz mapy UV, a dzięki rozwiązaniu Text-to-3D nawet początkujący użytkownicy stworzą w programie swoje pierwsze proste obiekty 3D.

Narzędzie na tle konkurencji wyróżnia się na pewno atrakcyjną z punktu widzenia użytkownika domowego ceną oraz bogatą funkcjonalnością, pozwalającą w domowym zaciszu tworzyć swoje własne profesjonalne animacje z wykorzystaniem modeli i scen 3D. Amatorów grafiki trójwymiarowej z pewnością ucieszy zaawansowany mechanizm o nazwie Text-to-3D, w dużym uproszczeniu umożliwiający automatyczne modelowanie obiektów, których nazwa zostanie wpisana przez użytkownika w odpowiednim edytorze. Dla przykładu, chcąc stworzyć proste krzesło lub stół, wystarczy, że wpiszemy te słowa w programie (w języku angielskim), a on sam doda do projektu te właśnie obiekty.

RaySupreme 3D wyposażony został w przemyślane mechanizmy łatwego i wygodnego zarządzania właściwościami każdego stworzonego przez nas obiektu. Dzięki innowacyjnemu systemowi węzłów operacje modyfikacji koloru, kształtu czy tekstury obiektu itp. ograniczają się do kilku kliknięć myszką. Inną zaletą programu jest obsługa popularnego formatu OBJ, pozwalająca wykorzystywać stworzone w RaySupreme 3D obiekty 3D w innych programach do modelowania i renderowania 3D.

Uwaga!

  • Najnowsza wersja programu dostępna jest jedynie dla 64-bitowych edycji systemów Windows. Dla użytkowników posiadających wydania 32-bitowe udostępniamy starszą wersję programu 1.53, możliwą do pobrania z poziomu linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną).
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań414
Data aktualizacji18 lut 2015
Rozmiar pliku134.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RaySupreme 3D ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)