Razer prezentuje nowe klawiatury dla graczy. Mamy kolejny konkurs #IEM

Razer prezentuje nowe klawiatury dla graczy. Mamy kolejny konkurs #IEM
Oskar Ziomek

04.03.2017 10:17, aktual.: 04.03.2017 10:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

IEM Expo to znakomite źródło nowości na rynku sprzętu komputerowego. Wśród prezentujących się firm, Razer przedstawił odświeżone wersje swoich klawiatur, które już wkrótce będzie można kupić w polskich sklepach. O szczegółach opowiada Jan Horak – przedstawiciel firmy Razer w Europie.

Obraz

Produkt, o którym mowa to klawiatura Razer BlackWidow Chroma V2. Odświeżona wersja wyposażona została w nową, miękką, mocowaną magnetycznie podpórkę pod nadgarstki. Najistotniejsza zmiana kryje się jednak pod klawiszami. Poza dostępną w Polsce od dłuższego czasu wersją z zielonymi przełącznikami, na nasze sklepowe półki w ciągu najbliższego miesiąca trafi także edycja z przełącznikami pomarańczowymi.

Obraz

Pomarańczowe przyciski pozbawione zostały charakterystycznego dźwięku, a do ich aktywacji wystarczy nacisk tylko 45 gramów. Już teraz klawiatura ta trafiła w nasze ręce, w związku z czym już wkrótce możecie spodziewać się jej redakcyjnego testu. Całkowitą nowością w ofercie Razera są natomiast przełączniki żółte, które są najcichsze z całej trójki i oferują najniższe skoki aktywacji.

Obraz

Niezależnie od typu przycisków, wszystkie klawisze wytrzymywać mają nawet 80 milionów przyciśnięć. Naturalnie podobnie jak wcześniej, ujmujące jest kolorowe podświetlenie, które można na wiele sposobów konfigurować.

Konkurs!

Dla naszych zarejestrowanych czytelników mamy konkurs związany z marką Razer. Wystarczy w komentarzu napisać dlaczego podkładka pod nadgarstki jest tak ważna: czy lepiej jest stosować miękkie, a może twarde plastikowe podkładki albo wcale? Spośród zgłoszonych odpowiedzi wybierzemy jedną, czekamy na Wasze argumenty!

Obraz

Nagrodą jest oczywiście klawiatura Razer BlackWidow Chroma V2 z zielonymi przełącznikami. Zacna nagroda, tym bardziej liczymy na Wasze liczne komentarze. Na odpowiedzi czekamy do 8 marca (Dzień Kobiet) do północy. Wyniki konkursu ujawnimy 10 marca. Do dzieła!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (244)
Zobacz także