Razer robi maskę ochronną N95. Oczywiście z podświetleniem RGB i bajerami dla graczy

fot. Razer
fot. Razer

26.03.2021 11:25, aktual.: 06.03.2024 21:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Razer pokazał Project Hazel na targach CES 2021. I jak się okazuje - wcale nie żartował. Wielu myślało, że to taki projekt koncepcyjny dla szpanu, ale firma naprawdę stworzy "inteligentną" maskę ochronną N95 z wielokolorowym podświetleniem RGB i ma wejść ona na rynek.

Razer Project Hazel to maska ochronna typu N95 z lśniącą, półprzezroczystą obudową stworzoną z recyklingowanego plastiku. Ma być wodoodporny i odporny na zadrapania.

Oczywiście Razer nie byłby sobą, gdyby nie był to produkt przeznaczony dla graczy. No i tutaj pojawiają się opcje, takie jak podświetlenie Chroma RGB dwóch wentylatorów, a nawet automatyczne podświetlenie okolic ust, tak aby inni lepiej widzieli nas, gdy mówimy w ciemności. Ta opcja pewnie przyda się osobom robiącym transmisje z gier.

fot. Razer
fot. Razer

Co ciekawe, w wentylatorach znajdują się także dodatkowe mikrofony, która zapewnią naszemu głosowi lepszą nośność, aby nasz głos nie był przytłumiony przy mówieniu. Sama maska ma być także ergonomiczna, z możliwością regulacji uchwytów na uszy.

Dyrektor generalny firmy Razer, Min-Liang Tan, potwierdziła w wywiadzie z Yahoo Finance, że maska typu "smart" trafi do sklepów jako produkt komercyjny. Tan jest przy okazji pewna, że maski będziemy nosili jeszcze przez długi czas.

Aby maska trafiła na rynek, Razer musi uzyskać certyfikaty takich organizacji jak amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, a także Administracji Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)