bDUzpvJx
reaConverter Lite ikona

reaConverter Lite7.642

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

reaConverter to jeden z najszybszych programów, dzięki którym można masowo przekonwertować obrazy, wprowadzając do nich po drodze pewne zmiany lub nakładając efekty.

bDUzpvJz

Program reaConverter w wersji darmowej, czyli Lite, pozwala na konwersję obrazów między pięcioma formatami: BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF. Do przetwarzania wykorzystuje ten sam wielowątkowy silnik, co płatne wydania, co zapewnia mu imponującą wydajność. Poza tym zawiera wszystkie możliwości modyfikacji z pełnej wersji, można więc zmieniać rozmiar, obracać je o dowolny kąt czy dodawać znaki wodne w wybranym miejscu.

Dalsze operacje pozwalają na usuwanie artefaktów kompresji JPEG, antyaliasing, odszumianie oraz zgrubną korekcję geometrii obiektywu. Warto wykonać te zadania przed nakładaniem efektów, przycinaniem zdjęcia czy dodawaniem ramek. Nie zabrakło możliwości dostosowania jasności, nasycenia barw, wyostrzania i nakładania na zdjęcia różnych filtrów. Kolejki modyfikacji można zapisywać do ponownego wykorzystania, podobnie jak listy plików.

Uwaga!

Po instalacji programu możemy korzystać z programu ograniczonego do pięciu plików na jedną operację. Darmowa rejestracja pozwala na korzystanie z pełni możliwości wersji Lite (5 formatów plików i wszystkie możliwości przetwarzania).

Jeśli jej możliwości okażą się za małe, można kupić licencje na bardziej rozbudowane wersje. Różnice zostały opisane na stronie producenta.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
reaConverter Lite 7.642wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
ProducentreaSoft
Liczba pobrań6 866
Data aktualizacji15 kwi 2021
Rozmiar pliku10.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
reaConverter Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUzpvKe
bDUzpvKv