Realm of the Mad God

WindowsGryRPG i MMORealm of the Mad God
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Realm of the Mad God to bardzo stylowa, darmowa propozycja MMO, która poza aspektami RPG spory nacisk kładzie na szybkie starcia z wrogami. Ten dwuwymiarowy, rozpikselowany hit, czasami można pomylić z typowo japońskimi produkcjami, w których wrogowie strzelają w gracza z każdej strony, ale reprezentuje jednak inny gatunek. Z systemem tylko jednego życia, bliżej mu klasycznemu tzw. roguelike.

Do wyboru jest cała masa klas bohaterów, których będziemy próbowali wynieść na wyższy poziom doświadczenia oraz odpowiednio dozbroić. W początkowej fazie zabawy warto dogadać się z grupką weteranów, których zazwyczaj jest kilku chętnych, by przyśpieszyli poprawianie statystyk herosa, pomagając walczyć z potworami. Poznanie mechaniki rządzącej gry wymaga już więcej czasu, ale zdecydowanie warto.

Projekt jest niezwykle popularny oraz od lat stale rozwijany. Oferuje skarby i potężne napoje magiczne, a także niesamowicie wciągającą rozgrywkę przy współpracy z innymi, którzy chcą pokonać tytułowe szalone bóstwo. Dodatkowych kolorów grze dodaje zyskiwanie sławy, by pamięć o wyjątkowo wytrwałych graczach za szybko nie przeminęła. Co ciekawe, oszczędna oprawa tylko dodaje projektowi temu uroku.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKabam
Liczba pobrań199
Data aktualizacji30 gru 2015
Rozmiar pliku38.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)