RealWorld Icon Editor ikona

RealWorld Icon Editor2010.1

WindowsGrafikaTworzenie ikonRealWorld Icon Editor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RealWorld Icon Editor to kompleksowe oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych ikon dla systemu Windows XP, Vista i 7. Oprócz tego aplikacja umożliwia zarządzanie biblioteką poszczególnych ikon, a także posiada wbudowane wideo-poradniki wspomagające użytkownikowi podczas korzystania z różnych narzędzi dostępnych w programie.

Program oferuje możliwość tworzenia ikon na wiele różnych sposobów. Użytkownicy mogą zaprojektować ikonę od podstaw, przy użyciu specjalnego edytora graficznego, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze funkcje i niezbędne narzędzia do rysowania. Edytor posiada też dodatkowe opcje do stosowania różnych efektów rozmycia, wyostrzania i wykonywania wielu innych czynności.

RealWorld Icon Editor pozwala również na modelowanie i renderowanie obrazów oraz ikon w pełnym trójwymiarze, a także umożliwia tworzenie i modyfikowanie ikon z zainstalowanych aplikacji i innych plików przechowywanych na dysku twardym. Program został wyposażony w dodatkowe narzędzia do przechwytywania i modyfikowania zrzutów ekranowych.

Użytkownicy mogą również skorzystać ze specjalnej opcji do przetwarzania wsadowego, czyli hurtowego wyodrębniania i tworzenia ikon z kilku plików w tym samym czasie. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne: PNG, PSD, BMP, GIF, JPG.

Uwaga!

  • RealWorld Icon Editor dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
Udostępnij
RealWorld Icon Editor 2010.1wersja stabilna (32-bit)
RealWorld Icon Editor 2010.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań708
Data aktualizacji18 cze 2012
Rozmiar pliku12.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RealWorld Icon Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)