WindowsGrafikaTworzenie ikonRealWorld Icon Editor
RealWorld Icon Editor ikona

RealWorld Icon Editor2010.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RealWorld Icon Editor to kompleksowe oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych ikon dla systemu Windows XP, Vista i 7. Oprócz tego aplikacja umożliwia zarządzanie biblioteką poszczególnych ikon, a także posiada wbudowane wideo-poradniki wspomagające użytkownikowi podczas korzystania z różnych narzędzi dostępnych w programie.

Program oferuje możliwość tworzenia ikon na wiele różnych sposobów. Użytkownicy mogą zaprojektować ikonę od podstaw, przy użyciu specjalnego edytora graficznego, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze funkcje i niezbędne narzędzia do rysowania. Edytor posiada też dodatkowe opcje do stosowania różnych efektów rozmycia, wyostrzania i wykonywania wielu innych czynności.

RealWorld Icon Editor pozwala również na modelowanie i renderowanie obrazów oraz ikon w pełnym trójwymiarze, a także umożliwia tworzenie i modyfikowanie ikon z zainstalowanych aplikacji i innych plików przechowywanych na dysku twardym. Program został wyposażony w dodatkowe narzędzia do przechwytywania i modyfikowania zrzutów ekranowych.

Użytkownicy mogą również skorzystać ze specjalnej opcji do przetwarzania wsadowego, czyli hurtowego wyodrębniania i tworzenia ikon z kilku plików w tym samym czasie. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne: PNG, PSD, BMP, GIF, JPG.

Uwaga!

  • RealWorld Icon Editor dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań718
Data aktualizacji18 cze 2012
Rozmiar pliku12.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RealWorld Icon Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)