bDZnFkZN

RealWorld Paint2013.1 SP1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RealWorld Paint to darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia i edycji grafiki rastrowej oraz wektorowej w ramach jednego projektu. Program można wykorzystać zarówno do rysowania, retuszowania zdjęć i tworzenia animacji poklatkowych.

bDZnFkZP

Aplikacja oferuje szereg narzędzi umożliwiających edycję i tworzenie grafik. Wśród nich znajdziemy tak podstawowe jak laso, pędzel, wypełnienie, kształty, pokrycie cieniem, skraplanie, zaznaczenie, klonowanie, retusz, usuwanie efektu czerwonych oczu, kadrowanie, różdżka itp. RealWorld Paint oferuje również funkcję tworzenia stylów (skos, cień, wypełnienie, zarys lub poświata) dla warstw z możliwością eksportu ustawień końcowego efektu do zewnętrznego pliku. Jedną z ciekawszych opcji edytora jest obsługa zarówno warstw rastrowych i wektorowych w ramach jednego projektu. Kształty i obiekty na warstwie wektorowej można dowolnie modyfikować i kolorować. Program umożliwia również import masek z plików PSD w formacie wektorowym.

Niewątpliwie kolejną dużą zaletą RealWorld Paint jest możliwość importowania projektów zapisanych przez zewnętrzne aplikacje w tym edytory Photoshop, GIMP oraz Paint.net. W przypadku bardzo rozbudowanych projektów niektóre elementy na płótnie mogą odbiegać wyglądem i rozmieszczeniem od oryginalnego układu. Ponadto program z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia prostych animacji GIF.

RealWorld Paint wyposażony został dodatkowo w obsługę gestów myszki, funkcję eksportowania grafik na potrzeby Internetu, możliwość zarządzania filtrami z aplikacji Photoshop, filtr usuwania szumów czy proste narzędzie do generowania znaków wodnych na plikach graficznych. W aplikacji nie zabrakło również trybów przenikania warstw czy zapisu projektów wektorowych w formacie SVG. Zaawansowani użytkownicy mogą również tworzyć własne skrypty filtrów przy wykorzystaniu języka JavaScript.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
RealWorld Paint 2013.1 SP1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.27 ocen
Liczba pobrań6 142
Data aktualizacji26 cze 2013
Rozmiar pliku8.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnFlau
bDZnFlaL