WindowsAkcesoriaInne akcesoriaRecentX
RecentX ikona

RecentX5.0.23

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

RecentX to nieskomplikowana, ale bardzo przydatna aplikacja do szybkiego i bezproblemowego uruchamiania plików.

Warto skorzystać z możliwości oferowanych przez RecentX, by nie tracić czasu na przebijanie się przez kolejne ekrany folderów, poszukiwanie dokumentów na liście plików czy też skrótów. Program zapamiętuje aktywność użytkownika i w razie potrzeby natychmiastowo uruchamia wskazane pliki, foldery czy zakładki. Aby to zrobić, należy jedynie wpisać odpowiednią nazwę i kliknąć przycisk. Aplikacja oferuje także funkcję, dzięki której możemy wyświetlić najnowsze pliki, jak również zapoznać się ze wszystkimi dokumentami.

RecentX okazuje się bardzo przydatnym narzędziem dla osób, które pracują na rozmaitych plikach i np. wysyłają je pocztą elektroniczną. Pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu w codziennej pracy i zwiększyć wydajność użytkownika.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań162
Data aktualizacji10 mar 2022
Rozmiar pliku25.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RecentX ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)