WindowsArchiwumProgramy archiwalneRecImg Manager
RecImg Manager ikona

RecImg Manager2.0.26222

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RecImg Manager to lekki i niezawodny program do tworzenia i przywracania kopii zapasowej całego systemu operacyjnego Windows 8.

Aplikacja oferuje nowoczesny mechanizm tworzenia kopii systemu oraz charakteryzuje się zaawansowanym harmonogramem zadań, który za pomocą aplikacji będzie wykonywał kopię systemu Windows w określonym czasie. Obsługa programu jest banalnie prosta, a wszystkie czynności związanie z kopią zapasową systemu wykonujemy w kilku prostych krokach. W dodatku z aplikacji możemy korzystać za pomocą monitora dotykowego lub ze standardowych urządzeń – klawiatura i myszka.

Wygląd aplikacji wzorowany jest na kafelkowym interfejsie Metro UI, który idealnie pasuje do nowego motywu graficznego, stworzonego przez Microsoft na potrzeby Windows 8. RecImg Manager tworzy kopie zapasową systemu wraz ze wszystkimi ustawieniami, dokumentami i innymi ważnymi danymi znajdującymi się na partycji systemowej.

RecImg Manager tworzy dokładnie kopię zapasową systemu i przywraca go w ułamku sekundy do stanu w jakim się znajdował do momentu wykonania kopii bezpieczeństwa. W ten sposób możemy szybko przywrócić cały system w wyniku awarii komputera lub ataku groźnego wirusa. Dodatkowo program przywraca nie tylko system operacyjny, ale również dokumenty, filmy czy muzykę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań973
Data aktualizacji15 lut 2013
Rozmiar pliku0.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
RecImg Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)