bEhnyfed
ReclaiMe File Recovery ikona

ReclaiMe File Recoverybuild 4345

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychReclaiMe File Recovery
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ReclaiMe File Recovery to narzędzie do odzyskiwania plików, takich jak np. ważne dokumenty, zdjęcia z uroczystości czy materiały firmowe, które mogły zostać przypadkowo usunięte lub utracone w wyniku awarii.

bEhnyfef

Program pozwala na odzyskiwanie danych z rozmaitych nośników i oferuje możliwość zapoznania się z podglądem odzyskiwanych danych nawet jeśli operacja przywracania plików nie została jeszcze ukończona. ReclaiMe File Recovery wspiera nie tylko dyski twarde zainstalowane w obudowie komputera, ale również pamięci komunikujące się z urządzeniem poprzez USB, karty pamięci, macierze RAID oraz dyski NAS. Co istotne, użytkownik nie musi dysponować specjalistyczną wiedzą, by móc skorzystać z tego narzędzia – charakteryzuje się ono bowiem łatwą obsługą.

Na uwagę zasługuje także obsługa różnorodnych systemów plików: FAT, exFAT, NTFS i ReFS (używanych głównie w Windowsach), EXT2, EXT3, EXT4 i XFS (Linux, NAS), BTRFS (szczególnie wykorzystywanych w nowoczesnych urządzeniach NETGEAR ReadyNAS), a także HFS, HFS+ i UFS (komputery Mac oraz iPody). Warto jednak dodać, że ReclaiMe File Recovery działa jedynie na systemach operacyjnych Windows.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
ReclaiMe File Recovery build 4345wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentReclaiMe
Liczba pobrań490
Data aktualizacji12 lut 2020
Rozmiar pliku3.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ReclaiMe File Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhnyfeK
bEhnyffb