iOSZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościRecord by Under Armour - Exercise Smarter, Feel Better, Live Longer, connects with UA HealthBox
Record by Under Armour - Exercise Smarter, Feel Better, Live Longer, connects with UA HealthBox ikona

Record by Under Armour - Exercise Smarter, Feel Better, Live Longer, connects with UA HealthBox

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Record by Under Armour Under Armour Record to program, który służy do regularnego monitorowania aktywności użytkownika związanej ze stylem życia i uprawianiem sportu. Pozwala też wyznaczyć cele, które użytkownik może osiągnąć każdego dnia, dbając o dobrą formę i zdrowie. Program przeznaczony jest na iPhone'y oraz iPady, ma też wersję na zegarki Apple Watch.

Pierwszy krok związany z Record by Under Armour wymaga założenia konta w usłudze. Można to zrobić na stronie internetowej usługi i użyć danych do logowania w aplikacji mobilnej, albo założyć konto za pomocą aplikacji mobilnej, korzystając w tym celu adresu e-mail lub konta na Facebooku.

Po założeniu konta, aplikacja Under Armour Record będzie gotowa do pracy. I zajmie się zbieraniem oraz analizowaniem informacji o trybie życia użytkownika w czterech kategoriach: dziennej aktywności (w której można wyznaczyć cel do osiągnięcia każdego dnia w postaci liczby kroków do pokonania), odżywiania (w której podajemy informacje o kaloryczności naszych posiłków), fitness (w której program mierzy czas naszej codziennej aktywności sportowej i możemy ustalić cel w postaci codziennego czasu spędzonego na aktywności fizycznej) oraz sen (w której podajemy informacje o tym, jak długo spaliśmy danej nocy i również możemy ustalić cel w postaci określonej liczby godzin do przespania).

W ten sposób program tworzy codzienny obraz nawyków użytkownika. Wszystkie dane podawane są w formie wykresów, które można filtrować w oparciu o wybraną liczbę dni, a także porównywać dane z poszczególnych kategorii przewidzianych w aplikacji. To sprawia, że użytkownik aplikacji może analizować, jak poprawić np. jakość swojego snu, by lepiej funkcjonować za dnia. Program pozwala też włączyć się do społeczności skupionej wokół aplikacji, wymieniać się informacjami z innymi ludźmi lub czerpać inspiracje do własnych starań.

Program można zintegrować z innymi usługami fitnessowymi, np. Withings, Garmin lub Jawbone. Dużo korzyści użytkownikom Under Armour Record przyniesie też korzystanie z innych programów firmy: MyFitnessPal (iOS) oraz urządzeń ubieralnych od Under Armour, które służą do monitorowania różnych obszarów codziennej aktywności.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentUnder Armour
Liczba pobrań106
Data aktualizacji31 maj 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Record by Under Armour - Exercise Smarter, Feel Better, Live Longer, connects with UA HealthBox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)