bDTZZtdx

Recordify2021.6.03

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Recordify to bezpłatny program do pobierania utworów z popularnych serwisów streamingowych, jak Spotify, Google Play Music oraz Amazon Music.

bDTZZtdz

Po uruchomieniu Recordify musimy zalogować się do swojego konta w jednej z wyżej wymienionych usług, by móc ściągnąć wybrane piosenki. Narzędzie zapisuje muzykę do formatów MP3, WAV oraz FLAC. Pliki możemy następnie umieścić w pamięci wybranego urządzenia przenośnego (smartfon lub tablet), by cieszyć się dostępem do nich poza domem w trybie offline.

Co ciekawe, Recordify pozwala także na rejestrowanie wszystkich dźwięków pochodzących na przykład z głośników komputera, co może okazać się przydatne, kiedy uruchomimy dowolny utwór pochodzący z innego źródła. Do korzystania z tej opcji wymagana jest jednak przeglądarka internetowa Firefox lub Chrome.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Recordify 2021.6.03wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań618
Data aktualizacji8 sty 2021
Rozmiar pliku36.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZZtee
bDTZZtev