WindowsMultimediaInne programy multimedialneRecordify

Recordify2022.7.08

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Recordify to bezpłatny program do pobierania utworów z popularnych serwisów streamingowych, jak Spotify, Google Play Music oraz Amazon Music.

Po uruchomieniu Recordify musimy zalogować się do swojego konta w jednej z wyżej wymienionych usług, by móc ściągnąć wybrane piosenki. Narzędzie zapisuje muzykę do formatów MP3, WAV oraz FLAC. Pliki możemy następnie umieścić w pamięci wybranego urządzenia przenośnego (smartfon lub tablet), by cieszyć się dostępem do nich poza domem w trybie offline.

Co ciekawe, Recordify pozwala także na rejestrowanie wszystkich dźwięków pochodzących na przykład z głośników komputera, co może okazać się przydatne, kiedy uruchomimy dowolny utwór pochodzący z innego źródła. Do korzystania z tej opcji wymagana jest jednak przeglądarka internetowa Firefox lub Chrome.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 179
Data aktualizacji17 sie 2022
Rozmiar pliku41.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)