bEStjoOJ
Reddit: The Official App ikona

Reddit: The Official App0.3.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Reddit: The Official App to oficjalny klient popularnego serwisu Reddit, przeznaczony na urządzenia z Androidem.

bEStjoOL

Z aplikacji możemy korzystać jako użytkownik anonimowy, wtedy jednak nie będziemy mogli edytować naszego profilu, zakładać nowych postów ani dodawać komentarzy w trwających dyskusjach. Jako gość możemy jedynie przeglądać redditowe treści i dzielić się nimi za pomocą innych aplikacji. Osoby, które nie posiadają konta na Reddicie, mogą je szybko założyć, a stosowne opcje są dostępne w ustawieniach aplikacji.

Domyślnie treści w Reddit: The Official App są wyświetlane w formie kart, opatrzonych dużym zdjęciem. W ustawieniach programu możemy zmienić ten widok, ustawiając go jako kompaktowy, wtedy lista wątków będzie zaprezentowana w formie kafelków z małym zdjęciem z wątku widocznym z lewej strony, a także z liczbą komentarzy oraz informacją o liczbie głosów na "tak" i na "nie" dla danego wpisu. Ponadto, program oferuje tryb nocny, wówczas wszystkie treści w aplikacji będą widoczne nie na białym, lecz na czarnym tle.

W górnym pasku aplikacji znajdziemy wyszukiwarkę, za pomocą której możemy szybko przeszukać zasoby Reddita, a także skrót do naszej skrzynki pocztowej w usłudze. Nowy wątek możemy założyć, korzystając z dużego przycisku widocznego w prawym dolnym rogu ekranu. Z kolei gdy wejdziemy w dany wątek, wówczas po prawej przycisk będzie służył do dodawania komentarzy.

Aplikacja działa płynnie i jest prosta w obsłudze, zdarzają się jednak problemy z nawigowaniem między treściami. Gdy dyskusja zawiera link i otworzymy go we wbudowanej w przeglądarce, a następnie korzystając z przycisku Wstecz zechcemy wrócić do listy wątków, aplikacji zdarza się odmówić posłuszeństwa.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena:
Producentreddit Inc.
Liczba pobrań145
Data aktualizacji8 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Reddit: The Official App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEStjoOV
Komentarze (0)
bEStjoPH