Reddit: The Official App ikona

Reddit: The Official App0.3.2

AndroidKomunikacja/społecznośćInne serwisy społecznościoweReddit: The Official App
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Reddit: The Official App to oficjalny klient popularnego serwisu Reddit, przeznaczony na urządzenia z Androidem.

Z aplikacji możemy korzystać jako użytkownik anonimowy, wtedy jednak nie będziemy mogli edytować naszego profilu, zakładać nowych postów ani dodawać komentarzy w trwających dyskusjach. Jako gość możemy jedynie przeglądać redditowe treści i dzielić się nimi za pomocą innych aplikacji. Osoby, które nie posiadają konta na Reddicie, mogą je szybko założyć, a stosowne opcje są dostępne w ustawieniach aplikacji.

Domyślnie treści w Reddit: The Official App są wyświetlane w formie kart, opatrzonych dużym zdjęciem. W ustawieniach programu możemy zmienić ten widok, ustawiając go jako kompaktowy, wtedy lista wątków będzie zaprezentowana w formie kafelków z małym zdjęciem z wątku widocznym z lewej strony, a także z liczbą komentarzy oraz informacją o liczbie głosów na "tak" i na "nie" dla danego wpisu. Ponadto, program oferuje tryb nocny, wówczas wszystkie treści w aplikacji będą widoczne nie na białym, lecz na czarnym tle.

W górnym pasku aplikacji znajdziemy wyszukiwarkę, za pomocą której możemy szybko przeszukać zasoby Reddita, a także skrót do naszej skrzynki pocztowej w usłudze. Nowy wątek możemy założyć, korzystając z dużego przycisku widocznego w prawym dolnym rogu ekranu. Z kolei gdy wejdziemy w dany wątek, wówczas po prawej przycisk będzie służył do dodawania komentarzy.

Aplikacja działa płynnie i jest prosta w obsłudze, zdarzają się jednak problemy z nawigowaniem między treściami. Gdy dyskusja zawiera link i otworzymy go we wbudowanej w przeglądarce, a następnie korzystając z przycisku Wstecz zechcemy wrócić do listy wątków, aplikacji zdarza się odmówić posłuszeństwa.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Producentreddit Inc.
Liczba pobrań146
Data aktualizacji8 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Reddit: The Official App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)