WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychRedo Backup and Recovery
Redo Backup and Recovery ikona

Redo Backup and Recovery1.0.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Redo Backup and Recovery to zaawansowane narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych na komputerze. Przy użyciu aplikacji nie tylko odzyskamy dane, ale również przywrócimy cały system operacyjny w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Redo Backup and Recovery dostępny jest w formie LiveCD, czyli pobrany plik ISO należy nagrać na dowolny nośnik CD lub pamięć USB i następnie uruchomić go z napędu podczas ponownego uruchamiania komputera. Po wykonaniu powyższych czynności automatycznie uruchomi się płyta samostartująca i wyświetli wbudowany graficzny interfejs aplikacji wraz z dostępnymi narzędziami pracy.

Program tworzy kopię zapasową całego systemu operacyjnego, kopiując i zabezpieczając całą partycję na dysku twardym. Natomiast w momencie wystąpienia poważnej awarii komputera lub np. ataku groźnego wirusa, możemy w prosty i szybki sposób przywrócić cały system Windows wraz ze wszystkimi danymi znajdującymi się na zabezpieczonym dysku twardym.

Korzystając z programu, użytkownicy mogą również przywrócić tylko brakujące pliki systemowe lub utracone dokumenty, muzykę, filmy lub inne dane. Program współpracuje z każdym systemem operacyjnym – Windows i Linux, a także automatycznie wyszukuje wszystkie lokalne zasoby sieciowe i oferuje wygodny dostęp do plików i pozostałych danych. Oprócz tego posiada wbudowaną przeglądarkę internetową i wiele przydatnych narzędzi do zarządzania i tworzenia partycji oraz wykonywania innych czynności na komputerze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.116 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań21 126
Data aktualizacji22 lis 2012
Rozmiar pliku249.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Redo Backup and Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)