Redo Backup and Recovery ikona

Redo Backup and Recovery1.0.4

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychRedo Backup and Recovery
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Redo Backup and Recovery to zaawansowane narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych na komputerze. Przy użyciu aplikacji nie tylko odzyskamy dane, ale również przywrócimy cały system operacyjny w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Redo Backup and Recovery dostępny jest w formie LiveCD, czyli pobrany plik ISO należy nagrać na dowolny nośnik CD lub pamięć USB i następnie uruchomić go z napędu podczas ponownego uruchamiania komputera. Po wykonaniu powyższych czynności automatycznie uruchomi się płyta samostartująca i wyświetli wbudowany graficzny interfejs aplikacji wraz z dostępnymi narzędziami pracy.

Program tworzy kopię zapasową całego systemu operacyjnego, kopiując i zabezpieczając całą partycję na dysku twardym. Natomiast w momencie wystąpienia poważnej awarii komputera lub np. ataku groźnego wirusa, możemy w prosty i szybki sposób przywrócić cały system Windows wraz ze wszystkimi danymi znajdującymi się na zabezpieczonym dysku twardym.

Korzystając z programu, użytkownicy mogą również przywrócić tylko brakujące pliki systemowe lub utracone dokumenty, muzykę, filmy lub inne dane. Program współpracuje z każdym systemem operacyjnym – Windows i Linux, a także automatycznie wyszukuje wszystkie lokalne zasoby sieciowe i oferuje wygodny dostęp do plików i pozostałych danych. Oprócz tego posiada wbudowaną przeglądarkę internetową i wiele przydatnych narzędzi do zarządzania i tworzenia partycji oraz wykonywania innych czynności na komputerze.

Udostępnij
Redo Backup and Recovery 1.0.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.016 ocen
Liczba pobrań20 888
Data aktualizacji22 lis 2012
Rozmiar pliku249.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Redo Backup and Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)