bDUzsPvV
RedPhone :: Private Calls ikona

RedPhone :: Private Calls1.0.3

Strona głównaAndroidArchiwumProgramy archiwalneRedPhone :: Private Calls
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RedPhone :: Private Calls to otwarta i darmowa aplikacja służąca do nawiązywania szyfrowanych połączeń głosowych. Jest dopełnieniem komunikatora TextSecure, który pozwala na wymianę wiadomości tekstowych i sms.

bDUzsPvX

Podobnie jak w innych usługach Open Whisper Systems logowanie weryfikacja oraz identyfikacja odbywa się za pomocą naszego nr. telefonu. Dzięki łatwiej możemy sprawdzić kto jeszcze korzysta ze wspieranych aplikacji. Program na podstawie naszej książki adresowej sam podpowie odpowiednie osoby.

Dzwonić możemy jedynie do osób korzystających z komunikatora. W innym przypadku zostanie zasugerowane wysłanie zaproszenia. Samo połączenia nie odbiega od klasycznej rozmowy telefonicznej. Różni się jednak poziomem bezpieczeństwa. Po pierwsze jest szyfrowane, po drugie zaraz po nawiązaniu połączenia sugeruje weryfikację za pomocą hasła.

Niestety aplikacja RedPhone :: Private Calls miewa problemy ze stabilnością działania, zwłaszcza przy nawiązywaniu połączenia. Program jest skromnym w możliwości, ale dobrze zabezpieczonym klientem VOiP. Jego sporą zaletą jest brak reklam, darmowość oraz otwarty kod.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań359
Data aktualizacji3 mar 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
RedPhone :: Private Calls ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUzsPwC
bDUzsPwT