WindowsArchiwumProgramy archiwalneRefreshPC
RefreshPC ikona

RefreshPC2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

RefreshPC to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do resetowania konfiguracji systemów Windows XP, Vista, 7 i 8. Umożliwia ono przywrócenie domyślnych ustawień rejestru oraz usług systemowych.

Narzędzie jest niemalże bezobsługowe, wystarczy, że po uruchomieniu programu zainicjujemy proces przywracania "ustawień fabrycznych" systemu poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku w głównym oknie. Warto zaznaczyć, że narzędzie przeznaczone jest raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników i wykorzystywane powinno być w ostateczności - gdy system pracuje niestabilnie lub występują w nim błędy uniemożliwiające korzystanie z komputera.

RefreshPC podczas swojej pracy przywraca domyślne wartości w rejestrze systemowym, oczyszcza foldery systemowe z tymczasowymi danymi, optymalizuje i resetuje ustawienia usług systemowych oraz redukuje wiele błędów systemowych. Co istotne, program umożliwia stworzenie punktu przywracania systemu, który posłużyć może jako odniesienie w razie niepowodzenia lub problemów z działaniem narzędzia.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 735
Data aktualizacji18 cze 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
RefreshPC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)