WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweReg Converter
Reg Converter ikona

Reg Converter1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Reg Converter to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – aplikacja umożliwiająca konwertowanie plików rejestru systemu operacyjnego Windows do innych formatów.

Pierwszym krokiem w trakcie korzystania z Reg Convertera jest wyeksportowanie pliku rejestru (.reg) z edytora. Dzięki temu będziemy mogli zapisać go jako .bat, .vbs lub .au3. Wykonywanie tych operacji nie powinno sprawić nikomu większych problemów. Mowa zwłaszcza o konwertowaniu, które opiera się na wskazaniu pliku źródłowego, wybraniu formatu docelowego i kliknięciu jednego przycisku.

Warto wspomnieć, że Reg Converter pozwala również na konwertowanie zawartości schowka. Aby to zrobić, należy wybrać odpowiednią opcję znajdującą się w prawym górnym rogu głównego okna programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSordum
Liczba pobrań127
Data aktualizacji31 paź 2018
Rozmiar pliku0.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Reg Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)