RegCure Pro ikona

RegCure Pro3.2.8

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweRegCure Pro
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RegCure Pro jest prostym w użyciu pakietem narzędzi, służących do oczyszczania i optymalizacji komputerów z systemem operacyjnym Windows. Z jego pomocą możliwe jest także zarządzanie działającymi procesami, usuwanie z przeglądarek zbędnych dodatków oraz wyszukiwanie aplikacji do otwierania plików z nietypowymi rozszerzeniami.

Oprogramowanie kierowane jest do wszystkich użytkowników, którzy borykają się z błędami systemu, jak również niską jego wydajnością. Wyposażone ono zostało w skuteczny silnik skanujący, który podczas swojej pracy wykrywa i naprawia niewłaściwe wpisy w rejestrze Windows, pomaga w zwalczaniu szkodliwych komponentów malware, wyłącza niechciane procesy, które powodują spadek wydajności komputera, a także dba o naszą prywatność i usuwa z dysku zbędne pliki.

RegCure Pro pozwala na skrócenie czasu uruchamiania systemu, optymalizację pamięci, zwalczanie takich szkodników jak wirusy, komponenty adware, spyware i wiele innych. Przy jego użyciu sprawnie oczyścimy rejestr naszego systemu z błędów, naprawimy problemy z środowiskiem Windows, pozbędziemy się zbędnych plików tymczasowych i odzyskamy wolną przestrzeń na dysku twardym, zatrzymamy działanie procesów, które spowalniają komputer, a także wyszukamy oprogramowanie, które pozwoli nam otworzyć nietypowe pliki. Program z powodzeniem sprawdza się również podczas zarządzania punktami przywracania systemu.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada znaczne ograniczenia funkcjonalności. Możliwe jest jedynie skanowanie komputera w poszukiwaniu wszelakiego rodzaju błędów. Chcąc je usunąć będziemy musieli dokonać rejestracji i zakupu licencji na program.
Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 711
Data aktualizacji16 wrz 2014
Rozmiar pliku6.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RegCure Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)