WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweRegistrar Registry Manager
Registrar Registry Manager ikona

Registrar Registry Manager9.20 Home Edition

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Registrar Registry Manager to rozbudowany edytor rejestru systemowego w głównej mierze dedykowany zaawansowanym użytkownikom i administratorom. Poza bogatą funkcjonalnością oferuje on możliwość pracy lokalnej, jak również zdalnej z komputerami w sieci.

Narzędzie oferuje funkcje pozwalające na wygodne edytowanie dowolnych kluczy w rejestrze Windows. Wyposażone ono zostało we wbudowaną wyszukiwarkę kluczy (również tych ukrytych), mechanizm zakładek, pozwalający na wygodną pracę z często edytowanymi wartościami rejestru, zaawansowaną funkcję porównywania, a także wielopoziomową opcję cofania wprowadzonych zmian.

Na uwagę zasługuje funkcja defragmentatora rejestru i oczyszczania go ze zbędnych komponentów. Nie zabrakło również narzędzia do monitorowania zmian w rejestrze, a także procesów za nie odpowiedzialnych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.38 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 673
Data aktualizacji2 wrz 2021
Rozmiar pliku8.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Registrar Registry Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)