WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweRegistry First Aid
Registry First Aid ikona

Registry First Aid11.3.0.2581

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Registry First Aid to rozbudowane narzędzie do naprawy i optymalizacji rejestru systemu operacyjnego Windows. Zostało ono stworzone przez doświadczoną firmę Rose City Software, mającą wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Program adresowany jest do osób, które regularnie pracują przy komputerze i zaobserwowały liczne problemy w codziennej pracy. Registry First Aid wyszuka i zlikwiduje nieprawidłowe wpisy w rejestrze i zdefragmentuje go, tworząc raport błędów w formie pliku tekstowego. Możliwe jest także przygotowanie kopii zapasowej poszczególnych plików i samego rejestru.

Dzięki Registry First Aid zwiększysz wydajność swojego peceta, eliminując pliki w rejestrze spowalniające działanie komputera. Po zeskanowaniu z pewnością zaobserwujesz, że system ładuje się znacznie szybciej i działa płynniej. Dysk twardy codziennie jest bowiem zapychany przez wiele niepotrzebnych plików, które trafiają na HDD bez wiedzy użytkownika.

Registry First Aid nie jest jednak aplikacją jednorazowego użytku. Korzystając z odpowiedniej opcji w programie możesz zdefiniować, by skanowanie systemu było przeprowadzane w określonych odstępach czasu – narzędzie automatycznie rozpocznie tę operację we wskazanym momencie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala naprawić 24 z wszystkich wykrytych przez program problemów.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 270
Data aktualizacji26 mar 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Registry First Aid ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)