WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweRegistry Live Watch

Registry Live Watch1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Registry Live Watch to narzędzie umożliwiające monitorowanie zmian w wybranym kluczu rejestru systemu operacyjnego Windows.

Program oferuje funkcję wybrania określonego klucza z listy, a także pozwala na zdefiniowanie niestandardowego klucza. Interfejs jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu z opanowaniem Registry Live Watch poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Co ciekawe, narzędzie zawiera opcję, dzięki której otrzymamy stosowny komunikat po tym, jak Registry Live Watch odnotuje zmiany we wskazanym przez nas kluczu. Aplikacja może również zapisać taką informację w dzienniku zdarzeń.

Warto mieć na uwadze fakt, że Registry Live Watch nie jest dostępny w formie instalatora. Producent zdecydował się jedynie na wersję portable, która nie pozostawia żadnych śladów w systemie operacyjnym Windows. Dzięki temu możemy skopiować aplikację na urządzenie przenośne USB i zrobić z niej użytek na dowolnym komputerze.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLeeLu Soft
Liczba pobrań173
Data aktualizacji31 paź 2018
Rozmiar pliku0.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)