WindowsNarzędziaInne narzędziaRegistry Workshop

Registry Workshop5.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Registry Workshop to zaawansowane narzędzie przeznaczone do edycji i zarządzania zawartością rejestru. Aplikacja stanowi świetną alternatywą dla domyślnego programu do przeglądania zawartości rejestru (RegEdit) w systemie Windows.

Program w przeciwieństwie do narzędzia dostarczanego przez firmę Microsoft oferuje szereg dodatkowych funkcji umożliwiających szybszą i bardziej efektywną pracę z rejestrem systemowym. Registry Workshop pozwala m. in. na tworzenie i przywracanie kopii zapasowej rejestru, kopiowanie, wycinanie i wklejanie wartości rejestru i kluczy, tworzenie ulubionych lokalizacji, wyszukiwanie wartości w rejestrze za pomocą szybkich algorytmów, porównywanie plików .REG czy w końcu funkcję defragmentacji rejestru Windows.

Największą zaletą programu jest możliwość przywracania prawie wszystkich zmian wprowadzanych w rejestrze dzięki funkcji wielopoziomowego cofania. Użytkownik ma możliwość nie tylko do powrotu do wybranego etapu wprowadzanych zmian, ale również może w dowolnej chwili zapisać historię wprowadzanych zmian do pliku i wczytać go przy następnym uruchomieniu aplikacji.

Registry Workshop pozwala również na edycję wpisów rejestru za pomocą zakładek i podłączanie sieciowego rejestru. Testowa wersja programu pozwala w pełni wykorzystywać możliwości przez 30 dni.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.65 ocen
Twoja ocena
ProducentTorchSoft
Liczba pobrań3 467
Data aktualizacji26 kwi 2019
Rozmiar pliku1.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)