Registry Workshop5.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Registry Workshop to zaawansowane narzędzie przeznaczone do edycji i zarządzania zawartością rejestru. Aplikacja stanowi świetną alternatywą dla domyślnego programu do przeglądania zawartości rejestru (RegEdit) w systemie Windows.

Program w przeciwieństwie do narzędzia dostarczanego przez firmę Microsoft oferuje szereg dodatkowych funkcji umożliwiających szybszą i bardziej efektywną pracę z rejestrem systemowym. Registry Workshop pozwala m. in. na tworzenie i przywracanie kopii zapasowej rejestru, kopiowanie, wycinanie i wklejanie wartości rejestru i kluczy, tworzenie ulubionych lokalizacji, wyszukiwanie wartości w rejestrze za pomocą szybkich algorytmów, porównywanie plików .REG czy w końcu funkcję defragmentacji rejestru Windows.

Największą zaletą programu jest możliwość przywracania prawie wszystkich zmian wprowadzanych w rejestrze dzięki funkcji wielopoziomowego cofania. Użytkownik ma możliwość nie tylko do powrotu do wybranego etapu wprowadzanych zmian, ale również może w dowolnej chwili zapisać historię wprowadzanych zmian do pliku i wczytać go przy następnym uruchomieniu aplikacji.

Registry Workshop pozwala również na edycję wpisów rejestru za pomocą zakładek i podłączanie sieciowego rejestru. Testowa wersja programu pozwala w pełni wykorzystywać możliwości przez 30 dni.

Udostępnij
Registry Workshop 5.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.65 ocen
ProducentTorchSoft
Liczba pobrań3 197
Data aktualizacji26 kwi 2019
Rozmiar pliku1.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)